Aktualizace komunity #55-Hrajte a vyhrajte

Tento týden, oznámili jsme novou spolupráci s Block Games, kteří darují naší komunitě allowlist spoty pro jejich nadcházející mincovnu. Podívali jsme se na nejnovější statistiky Web3, které ukazují, že blockchainovým hrám se daří na dynamickém kryptotrhu. Dodatečně, uznáváme a blahopřejeme jednomu z našich dobrovolnických modů za jejich služby a nedávné promoce. Jdeme!

Neustále hledáme nové způsoby, jak nabídnout hodnotu naší komunitě, a nedávno jsme vyjednali další výhodu pro naše členy ODH prostřednictvím nové spolupráce s lidmi na Blokové Hry.

Block Games je cross-game, cross-chain, decentralizovaná hráčská síť, která urychluje růst uživatelů pro hry. Darují naši komunitu 20 Tier-1 Allowlist spoty pro jejich nadcházející Genesis mint. Chcete-li se kvalifikovat na šanci na jednom z těchto vyhledávaných míst Allowlist, držitelé Datacard musí pouze sledovat Blokovat hry na Twitteru, připojte se k jejich sváru, a jako a retweet jejich velké oznámení.

Blockchainové hraní umožňuje nejen web3 prvkům, jako jsou NFT, aby poskytly pohlcující zážitek, ale také dává hráčům úplné vlastnictví herních aktiv, která kupují. Zatímco volatilní trh s kryptoměnami bojuje s pokračujícími turbulencemi a regulačními otřesy, blockchain gaming si v současné době drží pevnou půdu pod nohama ve světě Web3. Dlít Dappradar ‘ s quarterly Industry report, blockchainové hry vedou v sektoru Web3 s dominancí na trhu 37 procent ve 2.čtvrtletí 2023.

Přečtěte si úplné posouzení z Gadgety360.

Tento týden bychom rádi ocenili a poblahopřáli jednomu z našich dobrovolnických modů, K8. Byli velmi nápomocní při získávání slova a pomoci lidem v našich neanglických kanálech. K8 také nedávno absolvoval! 👨 🏻 🎓 Zastavte se u sváru, pozdravte je a Poblahopřejte jim k jejich úspěchu.