Ubisoft řekl: “Pokud se ke svému účtu nepřihlásíte pravidelně, můžete své hry ztratit

Herní Novinky

Uživatelé mohou ztratit přístup ke svým hrám, pokud se dostatečně dlouho nepřihlásí ke svému účtu Ubisoft.

Foto od ELLY DONOVÉ na Unsplash

V různých předchozích příbězích jsem hovořil o různých tématech týkajících se Ubisoftu. Ty budou propojeny na konci tohoto příspěvku.

V tomto příspěvku budu hovořit o Ubisoftu a jeho kontroverzním rozhodnutí smazat neaktivní účty uživatelů.

Ubisoft je tedy v herním světě do značné míry velkým problémem. Jsou jedním z těch hlavních hráčů, kteří existují už nějakou dobu, a udělali si jméno v tomto odvětví. Pokud se věnujete videohrám, je pravděpodobné, že jste o nich slyšeli.

Dobře, představte si to: je polovina 80.let a někteří kluci ve Francii se rozhodnou založit herní společnost. Tak se Ubisoft narodil v roce 1986. Rychle vpřed o několik let, a vytahují hit za hitem. Od plošinovek po akční dobrodružství chrlí hry, které zaujaly srdce hráčů po celém světě.

Co je ale odlišuje od ostatních herních gigantů? Jedna věc je jejich rozmanitá škála titulů. Nedrží se pouze jednoho žánru; rádi prozkoumávají všechny druhy herních zážitků. Ať už se věnujete Tajným atentátům v Assassin ‘ s Creed, bláznivým dovádění v Rabbids nebo taktické střelbě v Rainbow Six Siege, pro každého je tu něco.

Nyní to není jen o hrách; je to také o tom, jak přistupují k vývoji her. Ubisoft má jedinečný přístup, který zahrnuje jeho vývojová studia umístěná po celém světě. Podporují kreativitu a dávají svým týmům svobodu přicházet s inovativními nápady. To vedlo k některým docela úžasným a nezapomenutelným hrám.

A nezapomeňme na výroční konference E3. Hráči čekají se zatajeným dechem, aby viděli, co pro ně Ubisoft každý rok čeká. Humbuk je skutečný a během těchto událostí často přináší velká překvapení a vzrušující odhalení.

Kromě her, Ubisoft také ponořil prsty do jiných forem zábavy. Pustili se do…