Top 10 her, které si nemůžete nechat ujít v roce 2023

Rok 2023 se rýsuje jako skvělý rok pro videohry s širokou škálou titulů, které mají být vydány. Zde je 10 nejočekávanějších her roku, v žádném konkrétním pořadí:

  • Resident Evil 4 Remake: tento dlouho očekávaný remake klasické hry z roku 2005 bude určitě hitem fanoušků série. Hra slibuje, že bude věrnou rekreací originálu a zároveň aktualizuje grafiku a hratelnost pro moderní publikum.
  • Resident Evil 4 Remake hry
  • Star Wars Jedi: Survivor: toto pokračování hry z roku 2019 Star Wars Jedi: Fallen Order navazuje tam, kde první hra skončila, s Cal Kestisem na útěku z říše. Hra slibuje, že bude více akční a emocionálně rezonující než její předchůdce.
  • Bradavické Dědictví: Toto akční RPG s otevřeným světem zasazené do vesmíru Harryho Pottera bude určitě hitem fanoušků franšízy. Hráči si budou moci vytvořit vlastní čarodějnici nebo čaroděje a prozkoumat kouzelnický svět, učit se kouzla, ovládat lektvary a bojovat s temnými kouzelníky.
  • Redfall: tato kooperativní střílečka z Arkane Studios se odehrává ve městě zamořeném upíry. Hráči se spojí, aby sundali krveprolití, pomocí různých zbraní a schopností. Hra slibuje, že bude náročným a pohlcujícím zážitkem.
  • The Legend Of Zelda: Tears of the Kingdom: tato nová hra ze série Legend Of Zelda se odehrává v obrovském a krásném světě. Hráči budou prozkoumávat zemi, řešit hádanky a bojovat s nepřáteli ve snaze zachránit Hyrule. Hra slibuje, že bude vizuálně ohromující a epické dobrodružství.
  • Suicide Squad: Kill the Justice League: tato střílečka z pohledu třetí osoby dává hráčům kontrolu nad týmem supervillainů, kteří mají za úkol zavraždit Justice League. Hra slibuje, že bude divokým a chaotickým zážitkem se spoustou akce a humoru.
  • Street Fighter 6: Tato nová položka v populární sérii bojových her slibuje, že bude vizuálně nejúžasnější a technicky nejpokročilejší hrou Street Fighter. Hráči si budou moci vybrat ze seznamu klasických a nových postav a bojovat s nimi v různých nových a známých fázích.
  • Diablo IV: toto dlouho očekávané pokračování klasického akčního RPG má být konečně vydáno v roce 2023. Hra slibuje, že bude temnějším a drsnějším zážitkem než její předchůdci, se zaměřením na výběr a přizpůsobení hráče.
  • Callisto Protocol: tato nová hra od tvůrců Dead Space je hororová hra o přežití na Měsíci Jupiter. Hráči budou muset použít svůj důvtip a dovednosti, aby přežili proti různým smrtícím tvorům. Hra slibuje, že bude děsivým a napínavým zážitkem.

Toto je jen několik z mnoha skvělých her, které mají být vydány v roce 2023. S tolika úžasnými tituly na obzoru to bude určitě skvělý rok pro hraní her.

Doufám, že se vám tato krátká esej o top 10 hrách roku 2023 líbila. Dejte mi vědět, pokud máte nějaké dotazy.