Systém hodnocení PvP ve WOW Classic se vylepšuje

Herní Novinky

Blizzard aktualizuje systém hodnocení World of Warcraft, aby snad rozšířil svou komunitu.

Foto od WTFast na Unsplash

Tak, v mých předchozích příspěvcích, mluvil jsem o spoustě MMORPG. Odkazy na ně najdete na konci tohoto. Dnes, chci si povídat o PvP ve World of Warcraft a o skvělých změnách, které dělají v systému hodnocení. Vzrušující věci, že? Pojďme se ponořit!

Pojďme si promluvit o PvP ve World of Warcraft! PvP znamená Player versus Player a je to všechno o boji s ostatními skutečnými hráči ve hře. Ať už jste ostřílený veterán nebo noob, který právě začíná, PvP může být divoká jízda, která vás udrží na okraji sedadla.

Pěkně popořádku, musíte vědět, že WoW nabízí různé typy PvP hry. Nejklasičtějším režimem je PvP v otevřeném světě, kde můžete bojovat s jakýmkoli nepřátelským hráčem, na kterého narazíte na napadených územích.

Představte si to: mírumilovně pátráte, a najednou, z ničeho nic se objeví soupeřský hráč frakce, který vás gankuje. Je to vzrušující a frustrující zároveň, ale přidává to koření do hry, víte?

Pak, máme battlegrounds, které jsou jako epické týmové bitvy. Připojíte se buď k Hordě, nebo k Alianci (vyberte si svou stranu a nikdy se nepřepněte — je to jako posvátná přísaha!), a pak jste hozeni do těchto instančních bojišť, kde je cílem dosáhnout určitých cílů.

Ať už jde o zachycení vlajek, ovládání zdrojů nebo jen přímé vyhlazení nepřátelského týmu, tato bojiště jsou čistá šílenství a chaos může být hella zábava!

Pokud jste v něm pro slávu, existují také arény. To je místo, kde se spojíte s pevnou skupinou přátel nebo spoluhráčů a vstoupíte do malé arény, abyste ji porazili proti jinému týmu v intenzivních bitvách 2v2, 3v3 nebo 5v5. Tento režim vyžaduje šílenou koordinaci a týmovou práci, ale spokojenost s přehráním vašich soupeřů je mimo grafy.

Nyní je gear ve WoW PvP velkým problémem. Budete mít dva typy zařízení: PvE (hráč versus prostředí) a PvP zařízení. PvE gear může mít vyšší úrovně položek, ale v PvP…