Poslal WotC agenty Pinkertona do domu fanouška?

5 min čtení

1. května

Fanoušci WotC by měli mluvit o květnovém vydání a Magic: The Gathering rozšiřující sada. Místo toho se ptají, proč WOTC poslala pinkertonovy agenty do domu fanouška.

Mnozí byli šokováni, že Pinkerton existuje dodnes. Několik sarkasticky přemýšlelo, jestli agenti přišli na koni.

Allan Pinkerton, zakladatel detektivní agentury Pinkerton, na koni vedle nějaké éry občanské války inklinuje.
Allan Pinkerton na koni. (Zdroj: Wikipedie; Veřejná Doména.)

Kouzelníci z pobřeží (WotC) je známý pro sběratelské karetní hry, jako jsou Magic: The Gathering (MTG) a hry na hrdiny, jako jsou Dungeons and Dragons. Jsou ve vlastnictví Hasbro. Bylo oznámeno, že WotC v roce 2021 vydělala více než 1 miliardu dolarů.

Pinkertonova kontroverze byla pokryta herními a technologickými weby, jako je Gizmodo (Magic: The Gathering fanoušek údajně nastaven Pinkertons pro nevydané karty); Techdirt (Wizards Of The Coast Posílá Agenturu Pinkerton Osobě, Která Omylem Koupila Nevydané “Magické” Karty); a CBR (Wizards of the Coast poslali Pinkertony, aby zabavili karty MTG Leaker). A podle Yahoo! Finance. Stalo se dokonce ksicht.

Co Se Stalo?

Volal fanoušek MTG a YouTuber oldschoolmtg omylem mám případ dychtivě očekávaného Pochod kouzel: shromáždění nastavit (Pochod stroje: následky)- dopředu. Stejně jako mnoho fanoušků, nahrál videa, na kterých otevíral balíčky a ukazoval nové karty ostatním fanouškům.

Jak se oldschoolmtg získat tyto nevydané karty omylem? Myslí si, že mu distributor omylem poslal špatný případ karet. Byla to upřímná chyba a ne krádež. (Nařídil Pochod stroje: sběratelské krabice, které již byly publikovány a dostupné). Trvalo to ME chvíli, aby jména zůstala rovná.

oldschoolmtg zveřejnil videa na svém kanálu YouTube a sdílel je jinde. Od té doby tato videa stáhl. (Pokud chcete vidět některá z jeho dalších rozbalovacích videí, můžete si je prohlédnout tenhle a další.)

Ano, úniky nevydaného produktu může být špatné pro herní společnost. Fanoušci nechtějí, aby se překvapení kazila. Ale jak společnost reaguje na úniky, je další věc.

V krátkém videu s názvem Následky následků … všechno je pryč!, oznámil, že WotC odpověděl zasláním Pinkertonovi agenti do jeho domu — soukromí bezpečnostní agenti s notoricky známá pověst. Pinkertonu…